שכנים מרעישים

תחומי הבית המשותף שאינם מופיעים בפורומים האחרים.
בניהול צוות האתר(שחר מערכות מידע ופיתוח אתרים) וועד האיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים בישראל.
בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהלים: שחר כהן פורטל בתים, naftali imber

שלח תגובה
דוד

שכנים מרעישים

שליחה על ידי דוד »

שלום לכולם,
לפני כחודש עברו לגור בבנין שלי שכנים חדשים. בימים הראשונים הכל היה מצויין, עד שגילינו שמדובר בתת רמה של אנשים ללא מילימטר של היתחשבות.
מדובר בשכנים שעושים רעש חזק מאוד (טלוויזה ומוזיקה בווליום גבוהה מאוד) בשעות ששאר המדינה נוהגת לישון.
ניסיתי לדבר איתם ע"מ להבין עם מי יש לי עסק וגיליתי שאין עם מי לדבר, מדובר בברברים ולא בבני אדם כפי שחשבתי, השיחה היתה קצרה מאוד ודאגתי להזהיר לפני שאני מערב עו"ד.
מצאתי עורכי דין לסכסוכי שכנים (רשימה של אלו) רק שכל אחד שפניתי אליו רוצה $$$ רק בשביל להקשיב לי בכלל, עוד לפני שיגיד לי אם זה בכלל מקרה שמצדיק התערבות משפטית ואם כן אז מה הסיכויים שלי?

מה אתם ממליצים לעשות ?
האם להזמין משטרה כל יום זה פיתרון (זה לא כ"כ עוזר לי באמת לפתור את הבעיה לתמיד)
האם ללכת לבית משפט ? ואם כן האם צריך עו"ד טוב או שראיות זה מספיק (כל הבניין מוכן להגיע לבית משפט)

אשמח לשמוע את דעתכם
naftali imber
מנהל פורום
יצירת קשר:

Re: שכנים מרעישים

שליחה על ידי naftali imber »

לדוד שלום:
ראשית כל עלי להתנצל על העיקוב בתשובה, עקב תקלה טכנית שאלתך סומנה ככזו שקיבלה תשובה ורק במקרה גיליתי שזה לא כך; איתך הסליחה ולהלן תשובתי:

כתבו אוי לרשע ואבוי לשכנו....! אפשר לטפל בדבר אבל צריך קצת נמרצות והתמדה.
החוק למניעת מפגעים (http://www.nevo.co.il/law_html/law01/251_001.htm#Seif11) הוא למעשה המפלט שלכםץ עייני בסעיף 2 ובסעיף 11 ה'.

מה שלדעתי יכול לעזור זה להטריד את המשטרה וכל פעם שיש רעש לא סביר, ובעיקר בשעות המנוחה, לצלצל למשטרה, לרשום מי קיבל את ההודעה, אם הדבר יחזור על עצמו הרבה פעמים, ובעיקר ע"י מתלוננים שונים יש להניח שיפעלו.

בכל מקרה החוק מאפשר לכם להגיש תביעה
אשמח לקבל את תגובתך לתשובה, עכשיו שאת/ה עדיין ליד המחשב! האם התשובה עזרה לך, האם יש לך שאלות שלו נענו, ומה הן?
נפתלי אימבר - ניהול ואחזקת מבנים בצפון בורר בעינייני ועד הבית וסכסוכי שכנים

נ.ב - המידע שנמסר בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ממשי
שלח תגובה

חזור אל “פורום בית משותף - תחומים אחרים”