השתתפות בשיפוץ לובי

תחומי הבית המשותף שאינם מופיעים בפורומים האחרים.
בניהול צוות האתר(שחר מערכות מידע ופיתוח אתרים) וועד האיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים בישראל.
בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהלים: שחר כהן פורטל בתים, naftali imber

שלח תגובה
דיירת

השתתפות בשיפוץ לובי

שליחה על ידי דיירת »

שלום רב,
אנחנו דיירי קומה רביעית בבנין 4 קומות בונים תוספת בנייה על הגג עם היתר, הבטחנו לדיירים בקומות האחרות תמורת הסכמת להיתר בנייה, חיפוי ריצוף בבתיהם וכן שיפוץ הלובי.

אחד מהדיירים הבונים (יש לציין מאוד בעיתיים המבטא באיחסון חפציהם בחדר המדרגות בקומה תקופה של לפחות 4 שנים וילדים שמלכלכים ו.......)
אנחנו 3 דיירים אחרים סגרנו חוזה עם קבלן מחוסר הסכמנו שיהיה קבלן בנייה שלהם (המהנדס טען שחייבים כולם לבנות ביחדדי שהמעטפת החיצונית תהיה אחידה) בחוזה נפרד משלנו.
מאחר ודיירים אלה ניצלו את טוב ליבו של הקבלן ולא שילמו לו כסף בזמנים קבועים ושילמו לו בחלקים ותבוא היום תבוא מחר ועדיין חייבים לו כסף על עבודה שביצע לפני חודש.
ומאחר כי אישתו של הדייר במהלך ויכוח שלי איתם על חוסר הגינותם כלפי יתר השכנים (ראה למעלה ויש יותר)
"ניפנפה" אותי בתגובות סתומות והאשימה אותי כי אני "מחפשת אותה" אמרה בקור רוח שתשלם לי שכר טרחה על השגת ההיתר (בעלי עשה את כל העבודה השחורה במשך חודשים והם נהנו רק מהתוצאות)
הקבלן עשה כבר את החלק החיצוני ועדיין לא קיבל את מלוא כספו.
השאלה: האם זה חוקי לחתום (אנחנו שלושת הדיירים) על הסכם עם הקבלן (הקבלן מבין אותנו ומסכים לחתום) כי הקבלן לא ימשיך לבנות את החלקים בתוך הבית (קירות, אינסטלציה... פתיחת מדרגות מהבית) עד שדיירים אלה ישלמו את החלק שלהם לביצוע הבטחות ליתר הדיירים ואת שכר טרחה של בעלי.
אנחנו פשוט מפחדים שהם לא יקיימו את חלקם בסכם (סוכם בזמנו בעל פה)
תודה מראש
naftali imber
מנהל פורום
יצירת קשר:

Re: השתתפות בשיפוץ לובי

שליחה על ידי naftali imber »

ל"דיירת שלום"
ראשית אני מתנצל על העיקוב בתגובה, שנגרם ע"י תקלה טכנית.

לגופו של עניין עלי להודות שלא הבנתי מה השאלה. אני רוצה להתעלם מכל הנושא הסובייקטיבי ולנסות לעזור לך אבל לשם כל אני צריך לדעת כמה דיירים יש בסה"כ בבניין ובעיקר מה אתם בונים על הגג.
אודה לך להעלות את השאלה בפורום ניהול אחזקת בית משותף או בפורום יעוץ משפטי. (אני משיב בשניהם)
אשמח לקבל את תגובתך לתשובה, עכשיו שאת/ה עדיין ליד המחשב! האם התשובה עזרה לך, האם יש לך שאלות שלו נענו, ומה הן?
נפתלי אימבר - ניהול ואחזקת מבנים בצפון בורר בעינייני ועד הבית וסכסוכי שכנים

נ.ב - המידע שנמסר בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ממשי
שלח תגובה

חזור אל “פורום בית משותף - תחומים אחרים”