חסימת רכב בחניה ציבורית בבנין משותף

תחומי הבית המשותף שאינם מופיעים בפורומים האחרים.
בניהול צוות האתר(שחר מערכות מידע ופיתוח אתרים) וועד האיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים בישראל.
בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהלים: שחר כהן פורטל בתים, naftali imber

שלח תגובה
לאה

חסימת רכב בחניה ציבורית בבנין משותף

שליחה על ידי לאה »

אני גרה בבניין משותף שבו קיימים מס' מקומות חניה מתחת לבנין (בין עמודים), מאחר והבניין הוא בניין רכבת, החניה משותפת לשני בניינים צמודים.
עליי לציין כי אף אחת מהחניות אינה פרטית בטאבו.
קיימת חניה רחבה שבה אני מסוגלת להחנות את הרכב שלי, וקיים שכן נוסף, בבנין השני, שהרכב שלו יחסית ארוך וגדול יותר מהרכב שלי והוא מעוניין באותה חניה רחבה. יתר החניות תפוסות ע"י שכנים קבועים (כל הקודם זוכה, או שאינם מזיזים את רכבם), ויש חניה נוספת אחת מאוד קטנה, שלטענת השכן אני יכולה להחנות שם, אך לאחר נסיון שלי להחנות שם, גיליתי שאני לא מסוגלת להחנות ללא שריטות על הרכב שלי. ולכן הויכוח בינינו הוא על החניה הרחבה.
ואנו פועלים בשיטת כל הקודם זוכה. כאשר הוא מחנה בחניה, אני מחפשת ברחוב חניה אחרת, אך כאשר אני תופסת את מקום החניה הנ"ל, הוא חוסם אותי, ובבוקר לפני שאני יוצאת לעבודה, אני מתקשרת אליו והוא מגיע רק לאחר המון זמן (לפעמים אפילו לאחר רבע שעה), הוא עושה הכל בכדי שאוותר על חניה זו.
איך עליי לפעול? ניסיתי לפנות למשטרה והם אמרו שאין מה להגיש תלונה, מכיוון שזו לא הסגת גבול (החניה אינה רשומה בטאבו של אף אחד).
תודה מראש
odeliamizrachi38

Re: חסימת רכב בחניה ציבורית בבנין משותף

שליחה על ידי odeliamizrachi38 »

היי לאה...
תראי הייתה לי בעיה דומה בעבר ובשביל לברר את הפרטים של אותו רכב ולהגיש עליו תלונה התקשרתי אל מוסך מאזדה (זה הרכב שהיה בבעלותו) וביקשתי מהם לקבל את פרטי הפלאפון שלך אותו בן אדם חוסם סדרתי.
להפתעתי הביאו לי ...ניסיתי להתקשר והוא שם פס...בסוף הגשתי תלונה וניצחתי בתביעה קטנה בפיצוי על עוגמת הנפש שהוא גרם לי
תנסי גם.
שלח תגובה

חזור אל “פורום בית משותף - תחומים אחרים”