גלאי עשן בחדר הילדים

תחומי הבית המשותף שאינם מופיעים בפורומים האחרים.
בניהול צוות האתר(שחר מערכות מידע ופיתוח אתרים) וועד האיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים בישראל.
בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהלים: שחר כהן פורטל בתים, naftali imber

שלח תגובה
אורן1

גלאי עשן בחדר הילדים

שליחה על ידי אורן1 »

מעוניין להציב גלאי עשן עצמי בחדרים של התינוק והגדול.
למי עלי לפנות? האם יש סיכוי שלא יאשרו לי?
שמעתי שבשנה שעברה היה מקרה של תנור שהיה דולק כל הלילה בחדר של הילד ושלא נדע קרה כמעט אסון!!!
אני אב אחראי ורוצה למנוע את הסכנות שחלילה יקרו. מה עליי לעשות ?
naftali imber
מנהל פורום
יצירת קשר:

Re: גלאי עשן בחדר הילדים

שליחה על ידי naftali imber »

עליך לקנות גלאי עשן, זה מכשיר עצמאי, לרוב מופעל על סוללת 9 V כך שלא תלוי בהפסקת חשמל.
אתה מחבר אותו לקיר או לתקרה עם 2 ברגים, כאשר הסוללה נחלשת המכשיר אמור להתחיל להשמיע צרצור.
לא ברור לי מי אמור לאשר לך את זה אלה אם אתה מתכוון למערכת כיבוי אוטומאטית.
גלאי עשן הוא אמור להשמיע צליל אזעקה כאשר הוא "מרגיש" עשן, אתה יכול לנסות אותו עם עשן של סיגריה כשהוא בידך.
גלאי עשן זה לא מערכת כיבוי כפי שרואים בסרטים הספרינקלרים (ממטרות בתקרה) מתיזות מים מתוך צנרת לחץ כאשר החום מתחתם עולה. זו מערכת מסובכת ויקרה ולא ראיתי הרבה בתים פרטים עם מערכת כיבוי אוטומטית כזו. מכבי אש דורשים אותה בעסקים ומקומות ציבוריים. גלאי עשן הוא פחות יעיל אבל יכול למנוע אסון. חשוב רק שהצלצול שלו יהיה חזק ןשיהיה רגיש לעשן
אשמח לקבל את תגובתך לתשובה, עכשיו שאת/ה עדיין ליד המחשב! האם התשובה עזרה לך, האם יש לך שאלות שלו נענו, ומה הן?
נפתלי אימבר - ניהול ואחזקת מבנים בצפון בורר בעינייני ועד הבית וסכסוכי שכנים

נ.ב - המידע שנמסר בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ממשי
שלח תגובה

חזור אל “פורום בית משותף - תחומים אחרים”