אי תיקון ליקויי בניה

פורום בנושא בדק בית / ליקויי בניה. בניהול יואל בן עזרא, מהנדס בניין ועו"ד צבי שטיין, נוטריון ומגשר.
בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהלים: צבי שטיין, עורכת דין סיון רוזן, g2002timor

שלח תגובה
אלונה123

אי תיקון ליקויי בניה

שליחה על ידי אלונה123 »

הופניתי אליכם ע"י המועצה לצרכנות ,
הנני תושבת נהריה,רכשתי דירה חדשה מקבלן בשנת 2003, בחורף התגלו ליקויים וישנה
נזילה לדירה
הקבלן קבל ממני מכתבים רבים(אחד מהם מצ"ב)
אך לא נענה לבקשותי ההולכות ונשנות לתקן הליקוי, הנזילה קרובה לקו חשמל בדירה,
כרגע ישנה נזילה גם במקלחת, מהדירה שמעלי פניתי לקבלן ושוב הוא מנסה לדחות אותי
בטענה שאיננו הקבלן שממנו רכשתי דירתי.
ציינתי בפניו שיש בינינו חוזה וכמו כן כל הכספים הועברו אליו,
מקווה שאתם תוכלו לעזור לי,
בתודה מראש
פוניה אלונה
חניתה 6
נהריה
לכבוד 13.10.04
המועצה לצרכנות
לידי עו"ד אורלי ישי
משרד המסחר והתעשייה
תל-אביב

ג.נ.

הנדון: תלונה על לקויי בניה

בעקבות פניתי למועצה לצרכנות מיום 11.10.04 , הפנו אותי אליך ,שלחתי לך פאקס אך בכל זאת ברצוני להציג שוב את תלונתי ולהבהירה.

רכשתי דירה מקבלן בשם א.צ.ג. בע"מ , כתובתו:ת.ד.1203 ק.ביאליק טל:04-8761014

הדירה נמצאת בנהריה ברח.חניתה 6, עוד בטרם כניסתי לדירה ראיתי ליקויים רבים פניתי למומחה בשם שאול דיטל על מנת לקבל חוות דעת מקצועית על הליקויים אשר ראיתי בעצמי ברוכשת הדירה (דו"ח הליקויים מצ"ב).
חוץ מסיוד הדירה באופן חלקי בלבד לא נעשה שום תיקון מכל האמור בדו"ח למרות פניותי הרבות לקבלן בפאקס וכמו כן גם טלפונית.

בנוסף על כך אחרי כניסתי לדירה, עם התחלת הגשמים בחודש נובמבר 2003 , החלו לחדור מים דרך התיקרה מקום מעבר מרזב, קרוב לקו חשמל. פניתי רבות לקבלן : בתאריך 7.12.03 הוצאתי מכתב ראשון בנדון, חזרתי על משלוח אותו מכתב בתאריכים: 28.6.04,08.08.04,17.08.04טלפונית וכן בפאקס , אך לשוה קבלתי רק הבטחות ובקור אחד של האינסטלטור מבצע העבודה , אך שוב הבעיה אותרה ולא טופלה. מכתבי המופנה לקבלן מצ"ב.

הנני לבקשכם בזאת , לעזור לי הננו בפני עונת גשמים נוספת , התיקרה מתקלפת ומתפוררת וכל זאת בקרבת קו חשמל , לא יתכן שקבלן בישראל יעשה כל שעולה על רוחו יקבל את מלוא התמורה הכספית על הדירה ויותיר אחריו דיירים עם הבטחות בלבד (בהסכם הרכישה נרשמה בפרוש –תקופת אחריות לגבי כל הליקויים ).

אודה על עזרתכם

פוניה אלונה
רח.חניתה 6/4
נהריה

--------------------------------------------------------------------------------
עו"ד רונן ליבוביץ
מנהל פורום

תשובה

שליחה על ידי עו"ד רונן ליבוביץ »

יש לנקוט בהליכים משפטיים נגד הקבלן במקרה והוא מסרב להכיר באחריותו. רצוי להצטייד בחווו"ד הנדסית
בכבוד רב
רונן ליבוביץ,עו"ד
שלח תגובה

חזור אל “פורום בדק בית / ליקויי בניה - ייעוץ משפטי ומעשי”