איך מחליטים?

פורום בנושאי עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות. בניהול אודרילי(אור לי הראל), אדריכלית ו-מעצבת פנים, בדגש על עיצוב בצבע (http://www.batim.org.il/color).

מנהלים: זוהרה, odrieli

שלח תגובה
דניאלהלוין

איך מחליטים?

שליחה על ידי דניאלהלוין »

שלום, לא יודעת עד כמה הפורום הזה פעיל אבל מיואשת!!!
אני צריכה לבחור צבע לחדרי שינה ולסלון, ואני כל כך מתקשה, החלטנו מטעמים כלכליים שלא לקחת מעצבת ואני בברוך הזה כבר כמה ימים...אני לא אוהבת קיר לבן, אני אוהבת משהו יותר חמים.
אנא- עזרו לייייייי
מיגל

Re: איך מחליטים?

שליחה על ידי מיגל »

היי דניאלה,
אל תתייאשי...זה החלק הכי כייף של השיפוצים! :)
אני אתן לך את דעתי... אני חושבת שהכי יפה לשלב בין שני צבעים אבל לא בהגזמה.
לצורך העניין, בבית שלנו צבענו את כל הקירות בצבע שמנת וקיר אחד מרכזי צבענו בבורדו בוהק, עמוד תומך נוסף שנמצא ליד המטבח גם אותו צבענו בבורדו ככה שנוצר שילוב יפה. בסופו של דבר תצטרכי לבחור בצבע שהוא נייטרלי יחסית ולא כהה מדי כיוון שהבית צריך להיות מואר ומזמין פנים. ההמלצה שלי בכל אופן זה אפרפר בהיר, שמנת, צהוב שנוטה יותר לכיוון הבננה בהיר ולא זועק... אפשר לערבב צהוב עם לבן ולקבל גוון מאוד יפה... ושוב כדי לשבור את השעמום יש היום טפטים מהממים, או כל מיני עיטורים לקירות... תקפצי לחנות צבעים את לא יודעת איזה עולם ומגוון קיים היום בשוק. דבר אחרון כשאת קונה צבע לבית תבקשי שיתנו לך רק "צבעים ירוקים" זה טרנד חדש עכשיו שנכנס חזק, וממה שקראתי באתר של הבנק שלי (אל תצחקי, יש שם טיפים מעולים...) אז אלה צבעים על בסיס מים, אין ריחות לוואי והם כמובן יותר ידידותיים לסביבה ובכך שהם פולטים פחות אדים מזהמים.
ואם יש לך עוד התלבטויות אני אשמח לעזור, זה תחביב נסתר שלי :)
שבוע טוב...
דניאלהלוין

Re: איך מחליטים?

שליחה על ידי דניאלהלוין »

תודה רבה בהחלט נתת לי קו למחשבה...וגם חשפת אותי למשהו שלא ידעתי על קיומי צבעים "ירוקים"...

אחלה תחביב נסתר מצאת לך...:)
שלח תגובה

חזור אל “פורום עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות”