בחירה של מיטה לחדר ילדים

פורום בנושאי עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות. בניהול אודרילי(אור לי הראל), אדריכלית ו-מעצבת פנים, בדגש על עיצוב בצבע (http://www.batim.org.il/color).

מנהלים: זוהרה, odrieli

שלח תגובה
גלי

בחירה של מיטה לחדר ילדים

שליחה על ידי גלי »

אני מעבירה את הקטנה שלי ממיטת התינוק למיטה רגילה והציעו לי בחנות דגם של מיטת גלריה שזה שתי מיטות נפרדות משולבות, כאשר מיטה אחת מוגבהת עם סולן. על פני השטח נראה חוסך מקום שזה אידיאלי כי שטח החדר שלנו מצומצם אבל אני קצת חוששת שמישהו ייפול מגובה כי הילדים שובבים אצלי. מבחינת שיקולי עיצוב החדר בצורה פרקטית האם כדאי מיטה כזו- דגם גלריה או מיטת קומתיים רגילה? מה יותר פרקטי או שאין הבדל?
InsideArt

Re: בחירה של מיטה לחדר ילדים

שליחה על ידי InsideArt »

גלי שלום,

מבחינה פרקטית ועיצובית, אני ממליצה דווקא על מיטת קומתיים רגילה ולא על מיטת הגלריה. מיטת הגלריה יוצרת תחושת עומס והיא לא פותרת את הצורך במיקום של מיטה נוספת בחדר. השטח ש"נחסך" מתחת למיטה אינו שטח איכותי מאחר ומוגבל בגובהו אך בדיוק מתאים למיטה הנוספת ואת שאר הדברים שצריך בחדר עדיף למקם בנפרד.

בברכה,
ענת מינץ
מעצבת פנים
InsideArt
Tel. 052-8308787 | Mail. anat@insideart.co.il | www.facebook.com/insideart.co.il

---------------------------------------------------------------------------------------
ירון אדיב

שליחה על ידי ירון אדיב »

לפני שבוע אני ואישתי היינו באזור כפר מלל"ל יש כמה וכמה מקומות שמתמחים בעיצוב חדרי ילדים בכל אופן כולם נמצאים על הכביש שבין הוד השרון לכפר סבא נראה לי שזה כפר סבא, לבסוף דווקא מצאנו מקום מקסים נחבא מהעין שנקרא קלימרו ושם דווקא מאוד עזרו לנו וכיוונו אותנו. זה סטודיו בוטיק לחדרי ילדים אבל הם ידעו ממש לכוון אותנו לגבי סוג המיטה, בטיחות ועיצוב. יש להם דברים מהממים באמת, כל מיני בדים וטקסטיל, שווה בדיקה עדיין לא רכשנו אבל נראה לי שאנחנו לבסוף נחזור לשם, שווה להרים אליהם טלפון הם ממש אוהבים לעזור ולהסביר.

בכבוד רב,
אורנן
ירון אדיב, מנעולן ופורץ כספות
ירון אדיב

בחירת מיטות ילדים נבונה

שליחה על ידי ירון אדיב »

אני מבין לחלוטין את הרצון לבחור הטוב ביותר, אני ממליץ לך על סטודיו בוטיק בשם קלימרו - עיצוב חדרי ילדים ותינוקות
הם נותנים שם הכוונה מלאה ומספקים פתרונות ממש טובים למיטות ילדים שנבנו בעבודת יד כחול לבן. זאת המלצה אם את מחפשת משהו טוב ויציב לטווח ארוך
ירון אדיב, מנעולן ופורץ כספות
מאיר_עזרן

שליחה על ידי מאיר_עזרן »

בת כמה הילדה שלך?

לפי ההמלצות של ארגון "בטרם", המיטה העליונה לא מומלצת לשימוש של ילדים מתחת לגיל 6.

כאן יש עוד כמה המלצות בטיחות:
http://www.beterem.org/pages/%D7%9E%D7% ... D7%9D.aspx
שלח תגובה

חזור אל “פורום עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות”