מים במיקלט

חדש! פורום בנושאי אינסטלציה בניהול משה גבילי-אינסטלטור 24 שעות, מנהל "משה גבילי שירותי אינסטלציה"

מנהלים: ג.אינסטלציה, קהילת פורום אינסטלציה

שלח תגובה
יונה58

מים במיקלט

שליחה על ידי יונה58 »

שלום
המקלט שלנו מלא במים .
אטמנו כבר את בורות הספיגה,לא אותרו כל נזילות ,
היו פה כמה וכמה אינסטלטורים ואוטמים למיניהם.
כולם מציעים לשאוב את המים לבצע אטימה ולראות אחרכך מה יקרהאף אחד לא מוצא פיתרון מהיכן באים המים.
יש לכם הצעות או שמות של "קוסמים" או מומחים בנושא.
אני מתגוררת בחיפה.
תודה
מנהל מערכת
מנהל מערכת הפורומים של "בתים"

Re: מים במיקלט

שליחה על ידי מנהל מערכת »

שלום יונה,
אין לנו קוסמים בתחום, אבל ממולץ להשאיר פרטים שלך פה ויחזרו אלייך אינסטלטורים וגם יתנו לך הצעת מחיר:
http://www.batim.org.il/index/index.asp ... =&radio1=1
מנהל פורום בתים
eladw80

שליחה על ידי eladw80 »

הי
לנו היתה בעיה דומה, והרבה מאוד זמן היינו אובדי עצות איך לפתור אותה. הזמנו 2 אינסטלטורים שונים שלא הצליחו לאתר את הבעיה, ואפילו הזמנו שירות של איתור נזילות על מנת לראות אם יש נזילה סמויה או עמוקה באחד מהצינורות מסביב. בסוף, מה שפתר לנו את הבעיה היה בכלל שירות של ביובית, שפתחה סתימה שהיתה בקו ביוב מרכזי ברחוב שלנו. אם לא הייתי מדבר עם דייר מהבניין ליידי, מי היה חושב בכלל שמדובר בתקלה אזורית, וצריך הרבה יותר מאינסטלטר על מנת לתקן אותה אחת ולתמיד. אם זה רלוונטי ממליץ לנסות, אולי זה יכול לפתור לכם את הבעיה, אם לא שתדעו להבא.
orenk

שליחה על ידי orenk »

אני יכול להציע משהו שיעזור.. יש אפשרות לשאוב את המים. משתמשים לצורך כך במשאבה טבולה = משאבה המותקנת בתוך בור. עם כניסת הנוזלים לבור, מופעלת באופן אוטומטי ושואבת את המים ישירות לצנרת הביוב או הניקוז.
זה פתרון מאוד יעיל בבעיות הצפה כמו שלך ופעולתה שקטה ונוחה.
מקווה שעזרתי הרבה הצלחה.
שלח תגובה

חזור אל “פורום אינסטלציה”