עצות למתחילים בעיצוב המטבח

פורום בנושא הום סטיילינג, עיצוב הבית ומידע נוסף בתחום.

מנהלים: InsideArt, זוהרה

שלח תגובה
צאלה

עצות למתחילים בעיצוב המטבח

שליחה על ידי צאלה »

המראה הכללי של המטבח הוא לעתים קרובות מה שתופס את העין במבט ראשון.
יש לנו שפע ומגוון רחב של סגנונות מטבחים מעוצבים עם מטבח לכל טעם. מאלגנטיות מאופקת לנועז ועכשווי, וכל מה שביניהם. כדי לעשות את זה יותר קל עבורכם למצוא את המטבח המעוצב שלך, אנחנו מחלקים את סגנונות המטבח לשלוש הקבוצות העיקריות של מודרני, מסורתי וכפרי.
מטבחים מעוצבים מקבלים את המראה הייחודי שלהם לעיתים קרובות בזכות הפרטים המשלימים שבהם.

כלים שימושיים – אפשר להשתובב עם הסכין קלאסי, מזלג וכפית כסט. ואל תשכחו להתאים המרית, המצקת שלך וכף הגשה לערכת צבעים מעוררת בכלי המטבח.
קרש החיתוך מגניב - להתרחק מקרש חיתוך העץ המסורתי ולבחור אחד עם מסננת מובנית , אפשר לעבור בין שיפת הירקות לקיצוצן בלי לעזוב את משטח העבודה.
סט אפיה-לבחור סטים אופנתיים בצורות וסגנונות מוזרים.
ספלים מפוארים -יושבים על מהמגמה של מדפים פתוחים, הספלים שלך מביטים מגבוה על עיצוב המטבח ומהווים קישוט בזכות עצמם.
שימו שמן זית זך- זה הזמן למזוג שמן לכדי זכוכית בגדלים שונים. יופיו של השמן כמו שהוא נותן נופך של מטבחים מעוצבים בסגנון אותנטי.
פינת הקינוחים – לקינוחים תוצרת עצמית סיפוק רב בעיקר כשבאים במערך של צורות ועיצובים.
כסאות מעוצבים - איי המטבח הם מגמת המפתח לשנה הנכנסת, אז אל תאכזבו את המטבח שלכם עיצוב שגרתי. בחרו סגנונות נועזים והדפסים גרפיים מתואמים עם שאר פרטי המטבח שלכם.
סדרן כלי כסף – הוציאו את הסכו"ם מהמגירה והציגו במיכל שקוף או סיר. תוספת ברק =תוספת יופי.
מדף יין – מדפי יין ניתן ורצוי לשלב בארונות המטבח הקיימים. הסגנון הזה מעולם לא יצא מהאופנה.

כולנו יודעים כי המטבח הוא החדר הכי הפרקטי והכי הפונקציונלי בבית, אבל עם התוספת של פריטים אלה המטבחים שלכם יהיו מעוצבים ביתר שיק וטעם.
בן פישמן

Re: עצות למתחילים בעיצוב המטבח

שליחה על ידי בן פישמן »

תודה על ההמלצה!

בחירה נכונה של עיצוב מטבח היא ללא ספק אחת המשפיעות על מראה הבית הכללי. מעל 90% מהלקוחות שלי מחליטים ללכת על מטבח פתוח, מה גורם לו להפוך למרכז הסלון ואפילו כל הבית. רבים גם מספרים שהם מבלים בפינת האוכל עשירית מהזמן - המטבח לוקח אותה בגדול, כולם אוהבים לשהות בו.

לאחרונה עשיתי מספר פרויקטים מוצלחים עם מיכאלו מטבחים, הרצליה פיתוח. עכשיו יש לי לקוח שמחפש משהו קצת שונה וצבעוני - אולי נגיע איתם לרימון, איפה אתם יושבים?
tomgalza

שליחה על ידי tomgalza »

תודה על הטיפים.
אני כבר בחרתי את פינת האוכל. אחרי התלבטויות רבות, נתקלתי בעיצובים ממש מיוחדים ויפים של חברת רוזטו רהיטים.
היו שם המון דגמים יפים ובסוף בחרנו בדגם שאהבנו ביותר.
אם אתם עדיין מתלבטים אני אשמח להמליץ לכם להיכנס לאתר ולראות את הקטלוג.
nir

שליחה על ידי nir »

גולשים יקרים,

אנא מכם צייתו לחוקי הפורם והימנו מפרסום קישורים.

בברכה,
צוות האתר.
eladw80

שליחה על ידי eladw80 »

הי
ואווו המון תודה על העצות הנהדרות! אני מניח שהגולשים והתושבים כאן בהחלט יוכלו להנות מהטיפים הנהדרים האלו. ישנם גם לא מעט גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בתהליך עיצוב פנים לבתים פרטיים, חלקם זהים חלקם שונים. מהניסיון שלי אני יכול לומר שהרבה מהגולשים טועם לחשוב שעיצוב פנים באופן עצמאי יחסוך להם הרבה מאוד כסף. גם אני חשבתי כך בעבר, עד שהחלטתי לשפץ את הקליניקה שלי. עבדתי עם מעצבת מצוינת, שדאגה להיצמד לתקציב אותו הקדשתי לטובת העניין, ולמצוא לי את הפתרונות המתאימים ביותר ליצירת האווירה המבוקשת. סביר שאם הייתי עושה זאת לבדי הייתי הולך לאיבוד בין האפשרויות וחורג מהתקציב.
בהצלחה!
שלח תגובה

חזור אל “הום סטיילינג”