ביטוח זה טוב רק אם אתה לא צריך אותם

פורום בנושא מעליות ומערכות חשמליות במבנה/בית משותף. בניהול דר' נפתלי אימבר, בעליו של חברה לייעוץ ואחזקת מבנים מזה מספר עשורים, בעבר מנהל מחוז הצפון של האגודה לתרבות הדיור ובורר בנושאים אלה.

מנהל: Sharonbarda

שלח תגובה
זהר בן יוסף

ביטוח זה טוב רק אם אתה לא צריך אותם

שליחה על ידי זהר בן יוסף »

שלום לכולם ,
יש לי קטע שאני לא מבין ...והייתי רוצה להתייעץ ,
וש לנו תקלה במעלית שנגרמה כתוצאה משיטפון באחת הדירות. מה שנאמר - שיט הפנז..
הנזק עומד על כ 76 אלף שח, לדברי השמאי מעליות - מטעם חב' הביטוח.
לאחר מומ ארוך ומייגע , חב הביטוח הגיע להסכמה עם ישראליפט ...והם מוכנים לשלם כ 25 אלף שח + ..20 אלף שח השתתפות עצמית..ו + ההפרש על הדיירים .. מה ניתן לעשות?

בנוסף , האם זה סביר לשלם פרמייה חודשית במשך שנים , וזאת למקרה חירום..ואז להבין כי הם מכירים רק ב 1/3 מהנזק??? מה הולך כאן?

תודה מראש על תשובתכם ,

בברכה
זהר בן יוסף

ועד הבית :shock:
זהר בן יוסף
חבר ועד בית
הרצל 108
תל אביב
naftali imber
מנהל פורום
יצירת קשר:

ביטוח

שליחה על ידי naftali imber »

לזהר שלום:
ראשית כל אם חברת ביטוח פגע בך למה לא לגמול להם בקצת פרסומת "טובה"
שינית, ואל תכעס, חלק מהאשמה היא אצלכם. אני בטוח שעכשיו, שכבר יש לך סכסוך עם חברת הביטוח עדיין אינך יודע בע"פ את כל הפוליסה, ושם טמון הכל. פעמיים בחיים היו לי סכסוכים עם חברות ביטוח, בשני המקרים בסוף שילמו לי גם תוספת כלשהיא, רק שארד מהם.

לא מדובר על ידע בניהול מו"מ – ההיפך אני גרוע למדי בזה; אבל בכל פגישה יכולתי לשיר את הפוליסה בע"פ, כך שאנשי הביטוח, כולל עורכי הדין היו תמיד בנחיתות.
ראה מה קרה לאולמרט, ולנו, בגלל שהוא לא עשה שיעורי בית כמו שצריך.

לעניין: עם שמאי חברת הביטוח העריך את הנזק ב-75 אלף ₪ ונתן לך את זה בכתב, לא ברור על סמך מה מתבססת החברה על מנת להציע פחות, ומדוע ישראליפט מוכנה לשלם חלק.
במילים אחרות: מי חברת הביטוח של הבנין ומה היא מבטחת? מי חברת הביטוח של המעלית ומה היא מבטחת? מי אחראי לנזק והאים הוא מבוטח?
צר לי אבל בצורה שהצגת את הדברים התשובה שלי יכולה להיות רק מערכון גרוע.

בברכה

נפתלי אימבר

יעוץ ואחזקת מבנים
050-5357526

נב: מתנצל על העיקוב בתשובה
שלח תגובה

חזור אל “פורום מעליות / גנרטורים / מערכות בית משותף”