גובה דמי ניהול

חדש! כאן ניתן להעלות שאלות ולפנות לחברות האיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים בישראל ולצוות האתר בכל ענין. למחפשים חברת ניהול, שאלות לגבי פעילות האיגוד, איך מצטרפים לאיגוד, משוב לגבי האתר,
פרסום באתר וכו'.

בניהול צוות האתר(שחר מערכות מידע ופיתוח אתרים) וועד האיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים בישראל.

מנהל: שחר כהן פורטל בתים

שלח תגובה
arnon
הודעות: 1
הצטרף: 28/01/2020 - 00:48:15

גובה דמי ניהול

שליחה על ידי arnon »

האם גובה התשלום שווה לכל יחידת דיור או מתחלק לפי שטח הנכס ? מה נוסח החוק? נא תגובתכם תודה ארנון
יואב לוי
הודעות: 29
הצטרף: 18/04/2017 - 09:53:26

Re: גובה דמי ניהול

שליחה על ידי יואב לוי »

שלום רב,
אופן חלוקת דמי הועד מופיע בסעיף 58 א לחוק המקרקעין וקובע חלוקה לפי יחס גודל הדירות אלא אם קבוע אחרת בתקנון מוסכם שיש לבניין
בברכה
יואב
בברכה,

יואב לוי - מנכ"ל משותף בחב' Easy House ניהול בתים
yoavl@easyhouse.co.il
www.easyhouse.co.il
שלח תגובה

חזור אל “פניות לחברות האיגוד ולצוות האתר”