איטום גג

פורום פתוח בנושאים הנוגעים לניהול / אחזקת בתים, ועד בית, חברות ניהול וכו'.

בניהול יואב לוי - מנכ"ל משותף בחב' Easy House ניהול בתים.

מנהלים: יואב לוי, און צוק עורך דין, razadv

שלח תגובה
אלחנן1611

איטום גג

שליחה על ידי אלחנן1611 »

היי .אני גר בבית עם גג של כ137 מטר.באיזור המרכז.לפי מה שהבנתי,יש לגג יריעות ביוטומיות אבל קרועות כמובן... בעבר הרחוק מרחו(כנראה עלהם?)זפת ופוליגג. ובעבר הרחוק מאוד כשהבית נבנה ,כנראה מרחו ,לפני שעשו בכלל את היריעות-זפת. בכול מקרה,כרגע למדתי את הנושא היטב.ולקחתי הצעות מ3 בעלי מקצוע אמינים.הבעיה היא א-כול אחד רוצה מחיר בהפרש של לפחות 5 אלף שקל מהאחר.ואני לא יודע במי מהם לבחור.כי אומרים שבענין גגות-לא תמיד הזול הוא הטוב. ב.השיטה שכולם הציעו היא דומה מאוד-לאטום מסביב לגגג את הרולקות בבטון,ולשים יריעות חדשות . אבל האחד אמר לי שהוא "יכין את הגג,יוציא את היריעות הקודמות וכו'.." והשני אמר לי שי"שים זפת מתחת ליריעות החדשות". מה מהם נכון.??לפי מה שקראתי-עדיף גם להוציא את האיטום הישן(באמצעים מכניים ולא במבער גז,נכון?),וגם לשים זפת לפני היריעות החדשות.לא?? ג.בעיה נוספת זה שיש לי מרזבים עשויים ממתכת,ואחד מהם אמר לי שהם חלודה.ובמקום להחליפם(יקר לי)הוא הציע להלחים את היריעות פנימה.מה דעתכם? רוצה לציין שאני דחוק בכסף וגם לא אתגורר בבית הזה לכול החיים אלא שנים מעטות.מחפש פתרון טוב אבל לא את הכי טוב והכי יקר ,מהסיבה הנ"ל.

תודה
פרטים על זיפות גגות
יואב לוי

Re: איטום גג

שליחה על ידי יואב לוי »

שלום אלחנן
יריעות ביטומניות הן אמצעי אמין לאיטום הגג אבל הם לא האפשרות הזולה ביותר כמו זיפות למשל
בעל מקצוע אמין שרואה את הגג בפועל הוא הגורם המקצועי ביותר לתת לך מענה על התשובה.
ככלל, מומלץ להסיר לחלוטין את היריעות הישנות (בדרך שבעל המקצוע יגיד שהיא הנכונה ביותר במקרה שלך) ולשים חדשות.
אם יש בעיה של סדקים ואיטום ברולקות, מומלץ שיעלה גם עליהן עם היריעות עד לגובה הנדרש
בעניין המרזבים, מבלי להכיר את מצבם, אם בעל המקצוע מבטיח איטום של 100% באופציה שנתן לך ואתה מחפש פתרון זול, זו אולי התשובה שלך.
ככלל, אני הייתי ממליץ להחליף לחדשים היות ומשקיעים גם ככה הרבה כסף בגג אז חבל שבסוף יכנס גשם דרך איטום לקוי של המרזבים הישנים...
בהצלחה
יואב לוי
בברכה,

יואב לוי - מנכ"ל משותף בחב' Easy House ניהול בתים
yoavl@easyhouse.co.il
www.easyhouse.co.il
שלח תגובה

חזור אל “פורום ניהול / אחזקת בית משותף”