שאלה בנושא שקיפות ועד הבית

פורום פתוח בנושאים הנוגעים לניהול / אחזקת בתים, ועד בית, חברות ניהול וכו'.

בניהול יואב לוי - מנכ"ל משותף בחב' Easy House ניהול בתים.

מנהלים: יואב לוי, און צוק עורך דין, razadv

שלח תגובה
sami123

שאלה בנושא שקיפות ועד הבית

שליחה על ידי sami123 »

שלום , אני גר מזה כשנתיים בבניין ישן בלי מעלית בן 4 קומות ומשלם 80 שקלים ועד בית לחודש. עד עכשיו במשך השנתיים שאני בבניין לא קיבלתי קבלות עבור מה ששלמתי (למרות שועד הבית אמרה שאין לה בעיה להוציא ) אני יודע שכל חצי שנה צרכיה להיות אסיפת דיירים עם הצגת דוח והכנסות , מה שלא קורה אצלנו.
בימים האחרונים דיברתי עם ידיד שלי שהוא ועד בית באזור בבניין דומה לבניין שלי עם אותו מספר דיירים , ואמר לי שהוצאות הועד מסתכמות בעד 100 שקל לחודש, מה שהוביל אותי למחשבה שאולי סך התשלומים שכל 8 הדירות משלמות גבוהה מסך ההוצאות , ביקשתי מועד הבית בוואצפ להסתכל בדוח הוצאות והכנסות , והיא אמרה לי שהיא לא מתנהלת בצורה מסודרת , ועכשיו יש תקופה לחוצה ובהדמנות היא תשמח לעבור איתי על דוח הוצאות והכנסות, מה עוד שהיא אמרה שאין לה בעיה שאני אהיה ראש הועד במקומה , ועוד היא כתבה גם בוואצפ של הבניין שהיא רוצה לעזוב את הועד בכל מיני הזדמנויות מה שהוביל אותי למחשבה , שאולי היא דווקא בסדר.

אבל בכל זאת בשכלול של כל מה שרשמתי רציתי לשאול , מה דעתכם , האם זה סביר שהיא לא מתנהלת בצורה מסודרת ואני סתם קטנוני שעבור ועד בית נמוך של 80 שקל לחודש אני ככה מבקש לבדוק את ההוצאות וההכנסות ? או שאולי ההפך. אשמח לתגובות תודה מראש
alisakiriv

Re: שאלה בנושא שקיפות ועד הבית

שליחה על ידי alisakiriv »

לא סביר, לשבת לו על הראש עד שיציג קבלות
און צוק עורך דין

Re: שאלה בנושא שקיפות ועד הבית

שליחה על ידי און צוק עורך דין »

שלום רב,

איני יודע לגבי גובה דמי הועד.
על הועד לתת קבלות כנגד תשלום.
חייב להציג חשבוניות וספר הוצאות והכנסות למי שמבקש.

בברכה,
און צוק, עו"ד
שלח תגובה

חזור אל “פורום ניהול / אחזקת בית משותף”