עיצוב לחדר שינה

פורום בנושא הום סטיילינג, עיצוב הבית ומידע נוסף בתחום.

מנהלים: InsideArt, זוהרה

שלח תגובה
meytalbd

עיצוב לחדר שינה

שליחה על ידי meytalbd »

אנחנו נכנסים בעוד שנה בערך לדירה חדשה, בחדר שינה של ההורים ישנה פינה מרובעת (בערך) שנועדה לחדר ארונות. השאלה שלי היא כזו : על מנת לא לסגור את האזור הזה שממילא קטן , כל החדר עצמו קטן , אם אני מכניסה את הארון (גוון ונגה 2 מטר)שיש לי אז זה ממש סוגר לי את הנישה , אבל אם אני מכניסה לשם מדפים מודולריים פנימיים, כאלו שיושבים על מסילות או כמו ארון פנימי לאורך כל ה3 קירות בלי דלתות חיצוניות בצורה של האות ח אני מנצלת את רוב השטח שיש וכך נוצרים לי יותר מקומות אחסון ,נכון? מה אני יכולה לעשות עם הדלת לאותה נישה שיגדיל לי את האזור אבל עדיין יצור סוג של חציצה והפרדה בין החדר שינה לחדר ארונות ? חשבתי על וילון פנל שמוכרים באיקאה, בתור חציצה , כבר יש לי דלת אקורדיון בבית והיא פשוט נוראית, רוב הפלסטיקים שבורים והיא לא ממש יושבת במקום שלה מה גם היא לא ממש סוגרת את החדר ואין לי פתרון לאבק שנכנס , אני אשמח לקבל רעיון אחר שמתאים כחציצה. הוא חייב להיות בגוון שיגדיל לי את החדר , להתאים לריהוט :מיטה זוגית ושידות בגוון ונגה ואם אפשר שיהיה אחד כזה שישמור מפני כניסת אבק.
אם אני עושה ארונות קיר בצורת האות ח על איזה צבע /גוון /חומר כדאי לי לבחור על מנת שיתאים למיטה +שידות ונגה?
צירפתי כאילו שרטוט של החדר , על מנת להמחיש את הבעיה .
אשמח לתשובה , מיטל
קבצים מצורפים
image0001.tif
image0001.tif (15.71 KiB) נצפה 20642 פעמים
הילה - הום סטיילינג

Re: עיצוב לחדר שינה

שליחה על ידי הילה - הום סטיילינג »

תשלחי לי את השרטוט למייל אני לא מצליחה לפתוח אותו
הילה ברונשטיין
הילה - הום סטיילינג

שליחה על ידי הילה - הום סטיילינג »

שלחי הודעה ממערכת הפורום.
הילה ברונשטיין
4danigilad

שליחה על ידי 4danigilad »

צהריים טובים
בשעה טובה אני וזוגתי החלטנו לרכוש דירה חדשה. ראינו כמה דירות והתעקשנו על מפרט טכני איכותי שחייב לכלול בין היתר טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום בחדרים בשביל התינוק שיבוא, שתי אמבטיות ועוד... אז נכון שהתקציב שעומד לרשותנו מאפשר לנו להשיג דירה אך ורק בפריפריה המרוחקת, אבל אלה הם הדברים שחשובים לנו ולא נרצה להתפשר עליהם.
אחד הדברים החשובים ביותר בדירה הוא שיהיה ניהול ועד בית טוב. אנחנו מתכננים להביא ילדים בשנים הקרובות וחשוב שבדירה יהיה ארון גדול עם מספיק מקום למגבות של כולם ולבגדים כמובן. האמת שיש דירה שממש אהבנו אבל חדר האמבט כולל ארון טיפה ישן. מצד אחד לא כזה נורא, מצד שני קצת לא נעים שיש כאלה רהיטים לא נעימים בבית. מישהו במקרה יודע על סייל טוב של ארונות לאמבטיה אולי יש משהו מעניין בקיקה לפני שהם סוגרים?

תודה מראש
ניצן
שלח תגובה

חזור אל “הום סטיילינג”